PostHeaderIcon Prodej šelmy v kostce

Zde uvádím pro názornost jednotlivé body průběhu prodeje šelmy.

 

 

  • Zájemce mě kontaktuje - pouze telefonicky. Na SMS a e-mail nereaguji.

 

  • Buď stránky viděl a představu o chovu již má nebo jej na ně odkáži.

 

  • Pokud má skutečný zájem, pak nic nebrání návštěvě u nás.

 

  • Na místě zhlédne chov, získá informace o detailech a ceně. - Zájemce musí být člověk zodpovědný, milovník zvířat. Zájemce by si měl být vědom do čeho jde.

 

  • Na základě informací si doma vybuduje chov. zařízení, které mu musí  být schváleno vet.  správou. Chovatel dále musí vlastnit povolení chovu zvířete  ve zvláštní péči. Pokud je tento bod splněn, tak je zaručena garance správného zázemí.

 

  • Má-li zájemce vybudované a schválené zázemí pro svou šelmu. Opět se ozve a domluvíme se detailech prodeje jím požadované šelmy a nebo má možnost obrátit se i na jiné chovatele. Kde již začínající chovatel šelmu zakoupí, záleží jen na jeho svobodné vůli.


Jednoduché, bez komplikací  pro obě strany. Svobodná volba. Máme radost z radosti chovatelů, kteří již od nás šelmu koupili. Stáváme se většinou přáteli.
Přeji všem, co se pro koupi šelmy rozhodují, aby při plnění svého snu činili pouze správná rozhodnutí.


Dodatek!!

Na základě mnoha telefonických dotazů na prodej rysů i jiných kočkovitých šelem jsem vytvořil tento dodatek. Je to z důvodu, aby lidé, kteří volají nebyli zklamáni mým dodržením způsobu prodeje.Vždy se ptám, zda zhlédli stránky. I když tomu tak je, přesto je snaží cenu zjistit telefonicky. Na základě dlouhodobého chovu zvířat, jsem přesvědčen, že těmto lidem nejde o koupi zvířete, ale pouze o zvědavost a zjištění ceny. Většinou první dotaz je, kolik to stojí.
Vím, že pokud je skutečný zájemce, cena jej zajímá až na posledním místě. Vážný zájemce má hrubou představu o ceně, vzhledem k výjimečnosti a minimálních i žádných odchovu v ČR.
Skutečný zájemce vždy přijede a pochopí, že cena mu bude sdělena na místě, jak je uvedeno v manuálu prodeje šelmy. Popovídáme o všem, co jej zajímá o jeho chovu, jaká má zvířata a jak dlouho. Je-li to ten, co kotě chce a ví do čeho jde, že s šelmou bude žít i více jak 20 let, ví,že šelma je to co chce. Je rozhodnuto. Takového zájemce vždy poznám. 47 let praxe v chovu  a zkušenosti z obchodu s intuicí mi vždy řekne, že to je ten správný zájemce. Není potřeba jezdit k zájemci a tam posuzovat jeho zařízení a rozhodnout, zda mu šelmu prodám nebo ne. Takový to styl jednání nejednoho odradí. A to pokud bych byl vyřknut verdikt, že on není vhodný zájemce pro prodej šelmy. To se každý urazí. Není divu. Tímto dodatkem jsem chtěl upozornit četné dotazující se na cenu, že by ztráceli čas i peníze telefonátem. I můj čas je drahý.  Jsem přesvědčen, že skutečný zájemce mě tímto dodatkem pochopil.
Děkuji.